close

Hakkımda

Emrah Ateş Kimdir ?

1989 İstanbul doğumlu. Aslen Karslı. Anadolu Üniversitesi Radyo Tv Programcılığı ile Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümlerini okudu. Lastikçi çıraklığından- tabelacı kalfasına, pazarcılıktan- lojistik sorumluluğuna kadar pek çok iş yaptı. Şu an bir tekstil firmasında Süreç Geliştirme Uzmanı olarak çalışıyor.

Yaklaşık on yıldır çeşitli blog ve internet sitelerinde öykü, anı, şiir ve deneme yazıları yazdı. İlk kitabı Hayat Meyhanesi isimli öykü kitabı (Kent Kitap) 2015 Mayıs ayında yayımlandı. İkinci kitabı Anı Koleksiyoncusu (öykü) yine Kent Kitap etiketiyle 2016 Eylül ayında yayımlandı.

Öyküleri, Birgün Pazar, Edebiyatist, Öykülem, Çevdimdışı İstanbul, Papirus, Edebiyat Nöbeti, Arka Kapak, Tmolos Edebiyat, Şehir Edebiyat vb dergilerde ve fanzinlerde yer aldı. Kaybolan Defterler, Galata Mecmua gibi E-Dergilerde öykü ve deneme yazıları yazdı. ”Roka Kültür Sanat” dergisinin yayın kurulunda yer aldı. 2017 yılında Edebiyatist’in çıkardığı Pati Öyküleri isimli kitap projesinde yer aldı. 2016 Ekim ayından 2017 Haziran’ına kadar Radyo Arel’de “Homerostan Bize Kalan” isimli edebiyat programı yaptı.

Mail: emrh.atess@gmail.com
instagram: @hikayeadami
twitter: @hikayeadami
facebook: /hikayeadami