close

Hakkımda

Emrah Ateş Kimdir ?

1989 İstanbul doğumlu. Aslen Karslı. Anadolu Üniversitesi Radyo Tv Programcılığı ile Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümlerini okudu. Lastikçi çıraklığından- tabelacı kalfasına, pazarcılıktan- lojistik sorumluluğuna kadar pek çok iş yaptı. Şu an bir tekstil firmasında Strateji ve Süreç Geliştirme Uzmanı olarak çalışıyor.

Yaklaşık on yıldır çeşitli blog ve internet sitelerinde öykü, anı, şiir ve deneme yazıları yazdı. Hayat Meyhanesi, (2015) Anı Koleksiyoncusu,(2016) Güzel Şeylerin Yokluğu (2018) isimli öykü kitapları Kent Kitap etiketiyle yayımlandı.

Öyküleri, Birgün Pazar, Edebiyatist, Öykülem, Çevdimdışı İstanbul, Papirus, Edebiyat Nöbeti, Arka Kapak, Tmolos Edebiyat, Şehir Edebiyat vb dergilerde ve fanzinlerde yer aldı. Kaybolan Defterler, Galata Mecmua gibi E-Dergilerde öykü ve deneme yazıları yazdı. ”Roka Kültür Sanat” dergisinin yayın kurulunda yer aldı. 2017 yılında Edebiyatist’in çıkardığı Pati Öyküleri isimli kitap projesinde yer aldı. 2016 Ekim ayından 2017 Haziran’ına kadar Radyo Arel’de “Homerostan Bize Kalan” isimli edebiyat programı yaptı. Program 2019 Mart ayında Radyo Altınbaş’a transfer oldu. Hala her Salı 20:30’da yazarlardan ve edebiyattan bahsetmeye devam etmektedir.

Mail: emrh.atess@gmail.com
instagram: @hikayeadami
twitter: @hikayeadami
facebook: /hikayeadami